Obrázek k článku Žádný bulvár. Seriál o Ivetě Bartošové bude příběhem o dívce z Beskyd
| Ondřej Horák | Foto: Voyo Original

Žádný bulvár. Seriál o Ivetě Bartošové bude příběhem o dívce z Beskyd

Vznik trojdílné televizní řady Iveta zachycující raketový start pěvecké kariéry Ivety Bartošové oznámila internetová televize Voyo. Premiéru bude mít příští rok.

Trojdílný seriál Iveta zmapuje první roky pěvecké kariéry zpěvačky Ivety Bartošové. „Ne všichni ji poslouchali, všichni o ní ale slyšeli. V 80. letech se ze dne na den stala hvězdou, kterou si přála být stejně jako tisíce dospívajících tehdy i dnes,“ sdělil Matěj Podzimek, který je do projektu zapojen jako kreativní producent. 

Scénář napsal Michal Samir, který se ujal také režie. Ivetu Bartošovou ztvární herečka Anna Fialová (na snímku). Postavu Petra Sepešiho, který byl Bartošové přítelem a pěveckým partnerem, bude hrát Vojtěch Vodochodský.

Matěj Podzimek mimo jiné uvedl, že filmaře nezajímá bulvární aspekt života Ivety Bartošové, a chystají „příběh o děvčeti z Beskyd, které chce být slavné a milované. Když se to však podaří, o všechno přijde“. Seriál Iveta tak bude sledovat profesionální i osobní vztah se Sépéšim, který ukončila tragická nehoda na železničním přejezdu ve Františkových Lázních v červenci 1985.  

Zveřejněné fotografie naznačují barvité připomenutí československého showbyznysu 80. let. Třídílná řada vzniká exkluzivně pro internetovou videotéku VOYO pod značkou VOYO Originál a bude uvedena v roce 2022.