Obrázek k článku Vladimír Mišík je očkovaný a odkládá Gibsona do futrálu
| Redakce

Vladimír Mišík je očkovaný a odkládá Gibsona do futrálu

Legendární písničkář, který loni trumfoval albem Jednou tě potkám, oznámil konec koncertní kariéry. Důvodem jsou zdravotní potíže.

Své rozhodnutí nekoncertovat Vladimír Mišík oznámil na Facebooku. "Vážení přátelé, již delší dobu posmutněle přemýšlím o chvíli, kdy se budu muset pod tlakem svých zdravotních problémů rozhodnout jak dál," napsal ve svém vyjádření. "Taková chvíle nastala paradoxně v těchto dnech, kdy se stejně koncertovat nesmí. Omlouvám se, i přes zvyšující se dávky léků jsem dlouhodobě zkoušel pokračovat v koncertování, ale už opravdu nemohu. Neradostně přiznávám, že jsem donucen ukončit koncertní činnost." 

K oznámení přidal i PS s dalším vysvětlením: "Poslední průšvih je bolestivé onemocnění levé ruky artrózou, a tak s povzdechem ukládám svého akustického Gibsona do futrálu..."

K rozhodnutí Vladimíra Mišíka se vyjádřil i jeho syna Adam, který ho doprovodil na očkování proti Covid-19. Aby to bylo stylové, očkování provedl zpěvák Marcell, známý jako někdejší zpěvák No Distance Paradise i ze svých sólových písní. 

"Celý rok jsem za tátou v podstatě chodil jen v respirátoru, rodinné večeře a všechny setkání jsme museli kvůli strachu omezit. Čas běží a momenty s rodinou jsou to nejdůležitější. Jsem rád, že táta dostal svoji první dávku vakcíny proti tomuhle svinstvu a můžeme se pomalu vracet do normálu. Děkuju Marcell za to, že jsi se o taťku postaral! Zároveň mě mrzí oznámit, že táta pod tlakem svých zdravotních problémů musel ukončit svou koncertní kariéru. Děkuji všem, kdo na něj chodili," napsal Adam Mišík.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.