Obrázek k článku VIDEO: Bruno Ferrari vás zavede do říše za zaprášeným zrcadlem
| Redakce | Foto: Youtube, Pablo de Sax

VIDEO: Bruno Ferrari vás zavede do říše za zaprášeným zrcadlem

Videoklip k singlu I spend the last money for your coke je variací na Alenku v říši divů, do níž vás ovšem nezavede králíček, zmenšovací nápoj ani klíček na stolku, nýbrž Ferrariho nová deska.

Klip ke skladbě o stárnoucím dekadentovi, který utrácí svoje poslední peníze za kokain pro mladé dívky se natáčel v pražském nevěstinci Goldfingers v režii Radima Krumpolce. O uměleckou stránku se postaral David Jahn, impresário souboru Prague Burlesque, a výtvarník Mike Skapa. Natáčení se zúčastnilo celkem 30 dívek a žen, ze kterých Bruno vybral rovnou také tanečnice pro svou novou živou show, která bude mít svou premiéru v prosinci 2021.

Skladba singlu I  spend the last money for your coke vyšla na konci července na Ferrariho albuElectrofantasex, na němž se podíleli například Fernando Saunders, Ema Brabcová, Moimir Papalescu, David Jahn nebo Zuzana Tvarůžková.

„V klipu uvidíte dívku, která po poslechu nového alba Electrofantasex upadne do mdlob, probere se v jakémsi podivném dekadentním klubu, na sobě má šaty vytvořené z pytlíků s kokainem a všichni ji začnou uctívat. Je to vlastně taková Alenka v říši divů, z níž se stane za zrcadlem věrozvěst kvalitního kokainu. Z klubu si odnese suvenýr - Bruna Ferrariho, zavřeného ve sněžné kouli,“ popisuje klip sám Bruno. „Electrofantasex je taková moje zpověď. Jde o ironický autoportrét starosvětského dekadenta, který putuje pustinou moderního světa,“ komentuje album.