Obrázek k článku Skoky z 16 metrů, Prago Union, NobodyListen a další na Highjumpu
| Redakce

Skoky z 16 metrů, Prago Union, NobodyListen a další na Highjumpu

Po dvou letech se bude v lomu v Hříměždicích skákat z extrémních výšek. Chybět nebude ani královská disciplína – Meisterštyk skok z 16 metrů a tím pádem ani Jägermeister, který na místo přiveze vlastní bar a DJs.

Oblíbená akce, na níž se opět představí světová elita skoků do vody, se uskuteční v termínu 30. a 31. července. Highjump letos nabídne Limited edition pro dva tisíce návštěvníku. Tradiční hudební párty letos proběhnou ve formě daylight, tedy za denního světla. "Navazujeme na celosvětový trend, kdy jsou hudební party pořádány přes den. Těšíme se na djské sety a koncerty v našem lomu," říkají pořadatelé akce. Jägermeister zve na ledově vychlazený -18 Ice Cold a vystoupení Prago Union, NobodyListen, Indyho a LA4 a další zajímavá jména.

Zatímco se budete bavit, ve skokanských disciplínách se utká skokanská špička. Mezi zásadní jména, jež se v Hříměždicích objeví, patří například světový rekordman ve skoku do vody Švýcar Laso Schaller nebo německý reprezentant Jan Wilko. Českým želízkem v ohni bude například Denis Vantuch.

Ze skokanské věže vysoké 16 metrů nad vodní hladinou se budou vrhat skokani a z skokanky z několika zemí Evropy. Zajímavá bude také exhibice ve splashdivingu, tedy skoků stylových placáků. 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.