Obrázek k článku Plexis po smrti Petra Hoška dokončí turné. Hledají hosty a skládají nové písně
| boi | Foto: Plexis Forever

Plexis po smrti Petra Hoška dokončí turné. Hledají hosty a skládají nové písně

Členové kapely o svém záměru dál koncertovat a zkusit i nový repertoár fanoušky informovali na sociálních sítích. Odehrát se letos chystají jedenáct koncertů.

"S veškerou pokorou a úctou k odkazu Plexis, oslavte s námi to, co tady Petr zanechal," vzkázala kapela fanouškům ve svém prohlášení na Facebooku. 
Po dvou týdnech od úmrtí frontmana a jediného původního člena Plexis jeho současní spoluhráči dospěli k rozhodnutí, že jedenáctku na letošek domluvených koncertů odehrají i bez Petra Hoška. "Jsou to dva týdny, co nám strejda Mucho odešel na věčnost, kde už paří s legendama jako Sid Vicious nebo Joye Ramone. Minulý rok jsme spolu s ním odehráli přes 40 koncertů a viděli se s vámi na různých místech republiky. Nestihli jsme se podívat všude, kam jsme chtěli a kam se Petr těšil," vysvětlují své rozhodnutí pokračovat. 
Po emotivním pohřbu sami berou koncerty jako příležitost, jak na Petra Hoška neokázale zavzpomínat. "Petr si naši sestavu hodně oblíbil i přes krátký společný čas a vy se nás ptáte, jestli ještě budeme hrát. Kladný ohlas máme i od pořadatelů, a proto jsme se rozhodli letos ještě pár akcí dohrát na počest Petra," uvedla kapela. Sám Hošek si prý před smrtí přál, aby Plexis Forever pokračovali i bez něj. 
"Rádi bychom taky oslovili pár hostů, jak by si to Mucho přál, a zároveň pracujeme na nových skladbách, které vám chceme zahrát," dodali členové Plexis. První koncert bez Hoška plánují 10. června na Moták festu v Třeběticích a poslední 22.12. na akci nazvané Mejtování Chomutov.  

Plánované koncerty Plexis Forever

10.06. Motákfest Třebětice
23.06. Chlístovský Hejk
11.08. Turbáza Prachov
12.08. Magmafest Jihlava
19.08. Rock of Sadská
26.08. Rožmitál pod Třemšínem
01.09. SkaPunk Night Vrchlabí
14.10. Lipák Fest Česká Lípa
21.10. Fabrika Č. Budějovice
28.10. U Pardála Rokycany
22.12. Mejtování Chomutov