Obrázek k článku Nové odměny na Hithitu: Podepsané vinyly Dusilky, fotky Rolling Stones, Masakry a mnohem víc...
| Redakce

Nové odměny na Hithitu: Podepsané vinyly Dusilky, fotky Rolling Stones, Masakry a mnohem víc...

Děkujeme za vaši podporu v kampani na Hithitu. Záchrana Headlineru je teprve v půli cesty. A protože bez vás to tentokrát opravdu nedáme, připravili jsme řadu nových odměn. Podívejte se jaké.

Nejdříve ze všeho chceme poděkovat všem, díky kterým jsme se během čtyř dnů přehoupli přes polovinu „dvěstěpadesátky“! Jste opravdu ti nejlepší čtenáři, jaké jsme si kdy mohli přát.

Zdaleka ale ještě nemáme vyhráno. 

Velké díky patří i muzikantům a dalším lidem z branže, právě jejich přičiněním vám teď totiž můžeme na www.hithit.cz/headliner představit nové odměny. 

Nakladatelství Animal Music nám věnovalo pět podepsaných vinylů nádherné desky Řeka od Lenky Dusilové.


Připravili jsme limitované, autorem signované zarámované printy fotografií Marka Musila z koncertů Rolling Stones, Kiss a Eda Sheerana.

Brněnská Insania do Hithitu poslala podepsanou limitku Kacířova kancionálu, což je skutečně unikátní publikace. (více informací viz www.kaciruvkancional.cz)

S Vojtou Tkáčem a Wlado Sejkem se můžete stát moderátorem Radia 1 a zjistit, jak funguje jeho vysílání.  

A v neposlední řadě je tu otec zakladatel Headlineru Jarda Konáš, který plánuje ojedinělý návrat kultovních Hudebních masakrů. 

A vybrat si můžete z mnoha výpravných hudebních knih z produkce Knihy Dobrovský a řady dalších odměn, jako je třeba výroční Best of Headlineru za prvních pět let existence.

To všechno bude samozřejmě možné, jen pokud se nám podaří získat „dvěstěpadesátku“.

Podívejte se na www.hithit.cz/headliner 


Děkujeme, že nám dáváte šanci, aby mohl Headliner dál existovat.