Obrázek k článku Mike Shinoda bude dnes produkovat skladbu Lenny v přímém přenosu
| Šárka Hellerová | Foto: FB Lenny

Mike Shinoda bude dnes produkovat skladbu Lenny v přímém přenosu

Pokud máte účet na Twitchi, dnes v sedm večer sledujte jak si Shinoda poradí se skladbu Lithium.

„Jsem víc než nadšená, že mohu oznámit, že legendární Mike Shinoda bude dnes živě na Twitchi produkovat mou píseň,“ oznámila Lenny na Facebooku. Skladbu Lithium, jež Lenny v roc 2017 nahrála na piano a rozpracovala s Ondrou Fiedlerem dokončí jeden z frontmanů Linkin Park v přímém přenosu na Twitchi a vy můžete být u toho!

Vše se odehraje dnes, 27. dubuna v sedm večer na účtu twitch.tv/officialmikeshinoda

 

„Nemůžu se dočkat, jakým směrem se dnes (Lithium v rukou Mika Shinody, pozn. red.) vydá,“ těší se Lenny a my s ní. Konečně je tu pořádný důvod založit si účet na Twitchi.

Poslechněte si nedávný podcast Headlineru, v němž Lenny vypráví, jak prožívala rok 2020

Že Twitch, dosud známý především fanouškům videoher, směřuje do hudebního světa, ví dobře Jarda Konáš, který o Shinodovi a jeho streamech ze studia píše v článku, jenž vyjde v květnovém Headlineru.

„Streamuje ze svého studia a naplno odhaluje svou práci tím nejhezčím možným způsobem: vyzývá fanoušky, aby mu posílali své skladby a on demáčům pak v přímém přenosu dává finální profi podobu," píše o streamech Mikea Shinody Konáš.

Svůj start na Twitchi doprovodil Shinoda těmito slovy: „Mám jen tři pravidla. Zaprvé: nedělám vokály. Zadruhé: po umělci chci, aby si nahrál zpěv a doprovodil se na jeden nástroj, nic víc, ať mi prostě jen takhle pošle svou písničku. A zatřetí: nekecat mi do práce a nechat skladbu jen v mých rukou.“

Jak dopadne, když Mike Shinoda vezme do svých rukou skladbu Lenny se dozvíme už dnes večer. 

Mike Shinoda v
Lenny se s Mikem Shinodou zazpívala na koncertě v Praze v roce 2019.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.