Obrázek k článku Lucerna Music Bar otevře open air scénu v Braníku. Koncert Chinaski už je vyprodaný
| Redakce

Lucerna Music Bar otevře open air scénu v Braníku. Koncert Chinaski už je vyprodaný

Lucerna Music Bar se svým open airem letos přesídlí do Ledáren Braník. Série koncertů pod širým nebem začne 15.6. vyprodaným koncertem Chinaski.

Lucerna Music Bar Open Air se oproti loňskému roku, kdy se konal na holešovickém Výstavišti, posune o pár kilometrů proti proudu Vltavy a zakotví v areálu Branických Ledáren.

„Hned vedle historické budovy Ledáren se nachází nově revitalizovaný prostor, který upravíme na míru podle svých představ. Již máme připravený projekt a začínáme s prvními stavebními úpravami. Chceme, aby si u nás návštěvníci kromě skvělých koncertů užili i pohodovou letní atmosféru a aby se náš areál stal takovou kulturně-relaxační zónou pro celou rodinu, která v Praze zatím stále chybí,“ popisuje plány v Ledárnách majitel Lucerna Music Baru Michal Filip.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Celý program najdete na https://openair.musicbar.cz/

 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.