Obrázek k článku Brian Johnson zpátky v AC/DC? Nová deska je prý na spadnutí
| Redakce

Brian Johnson zpátky v AC/DC? Nová deska je prý na spadnutí

I když žádné oficiální prohlášení zatím nepřišlo, podle fanouškovských webů je to hotová věc. Na oficiálních stránkách AC/DC se krátce objevily společné fotky s Brianem Johnsonem a Philem Ruddem, které zřejmě pochází z klipu k nové desce.

Dohady o tom, že nová deska AC/DC už je nahraná, jsou stále silnější. Z fotek, které se podle brazilského fanklubu krátce obevily na stránkách kapely, je patrné, že v se v kapele znovu sešli zpěvák Brian Johnson i bubeník Phil Rudd. Ten si tak poprvé zahrál s kytaristou Stevie Youngem. Záběry byly podle fanoušků pořízeny zkraje letošního roku v Nizozemí.  

Spekulacím o nové desce nahrává i červencové vyjádření Dee Snidera z Twisted Sister, který uvedl, že album už je natočené a připravené k vydání. AC/DC se ho ale podle Snidera rozhodli pozdržet kvůli pandemii koronaviru. Fanoušci spekulují, že deska by mohla skutečně vyjít ještě letos v listopadu.

Brian Johnson s kapelou nevystupoval od března roku 2016, kdy se omluvil z turné Rock or Burst kvůli problémům se sluchem. Za mikrofonem ho tehdy zastoupil Axl Rose z Guns N’ Roses.