Obrázek k článku Bon Jovi na plátnech kin. Vrací se série koncertních promítání
| Redakce

Bon Jovi na plátnech kin. Vrací se série koncertních promítání

Přestože už návštěva koncertů není věc zhola nemožná, na velké zahraniční hvězdy stále čekáme. Na koncert Bon Jovi lze v červnu vyrazit do kin.

Bezprostředně po znovuotevření kin společnost Aerofilms obnovuje oblíbené přenosy koncertů. Záznam vystoupení Bon Jovi: From Encore Nights má českou premiéru 10. června 2021. Vznikl v New Jersey, domovském městě této rockové kapely.

Trailer k Bon Jovi: From Encore Nights

Hudební večery Encore Nights vznikly v Americe v reakci na pandemii. Záznamy koncertů se zde promítají na velkých plátnech v řadě států a jsou určené především pro drive-in autokina. Diváci díky nim už mohli shlédnout například koncerty Metallicy či Gwen Stefani.

V České republice si „z první řady“ můžete jako první vychutnat koncert Bon Jovi a jejich hity jako jsou Livin’ On A Prayer, It’s My Life, Always nebo Bed of Roses. Promítání se koná v kinech pod širým nebem i klasických sálech. Blízko americkému zážitku budete například v Autokině Strahov.  

Minulý rok kapela vydala své patnácté album nazvané 2020 a během newjerseyského koncertu hrála i aktuální novinky.

Pamatujete si Bon Jovi v roce 2013 v pražském Edenu? Nekonečný déšť, jež zničil Jonu Bon Jovimu účes, ale americký úsměv mu z tváře nezmizel? Schválně, jestli kapela svou energii dokázala přenést i na plátna kin…  

Program a vstupenky na  Bon Jovi: From Encore Nights.

Facebooková událost zde.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.