Obrázek k článku Motörhead mají novou skladbu. Chystají i spiritistickou tabulku pro vyvolání Lemmyho
| Jarda Konáš | Foto: Profimedia

Motörhead mají novou skladbu. Chystají i spiritistickou tabulku pro vyvolání Lemmyho

Zatím je venku jenom singl, v únoru bude následovat nové vydání poslední studiovky Bad Magic s bonusy i tabulkou na vyvolávání duchů.

Nová skladba se jmenuje Bullet In Your Brain a vznikla právě během nahrávání poslední desky Bad Magic. Její reedice s názvem Seriously Bad Magic vyjde v únoru a kromě nového singlu bude obsahovat ještě jednu nevydanou skladbu Greedy Bastards, živáky, záznam rozhovoru s Lemmym a pro ty, kdo by chtěli zkusit se zesnulým frontmanem pokecat, bude v boxu i tabulka ouija.

Jde o dřevěnou desku s písmeny, která se často používala při spiritistických seancích. Médium se u stolu nechalo ovládat duchem a pohyby ukazovátkem po desce písmeno za písmenem zobrazovalo zprávu ze světa mrtvých. A právě přiložené ukazovátko, jehož název by se dal přeložit jako planžeta, bude výraznou součástí merche Motörhead, protože bude ve tvaru pikového esa, tedy motivu Ace of Spades.

Tabulka na vyvolávání duchů je bezpochyby unikátní suvenýr, který se naprosto vymyká všemu, co kapely jako merch vydávají. Pro ty, kdo se bez této sběratelské lahůdky obejdou, chystají Motörhead reedici i v digitální verzi, na cédéčku a dvou vinylech. Seriously Bad Magic vyjde 24. února 2023.