Obrázek k článku VIDEO: Vůně naděje a vína. 20 Minutes nahrály duet s hvězdou německého The Voice
| Šárka Hellerová | Foto: Kartez Entertainement

VIDEO: Vůně naděje a vína. 20 Minutes nahrály duet s hvězdou německého The Voice

Dvojčata Simona a Denisa Alex Katzer nahrála nový singl Can’t Get Rid of It se zpěvákem Simonem Paternem v Berlíně. Vznikla vzdušná skladba plná léta.

Čerstvá novinka je první duet v historii kapely a je rozhodně příjemným obohacením jejich tvorby, a tak doufáme, že není zároveň poslední. Hlas zpěváka Simona Paterna se s vokály 20 Minutes perfektně doplňuje. V Berlíně vznikal nejen kvůli Simonovi, ale i proto, že si zde dvojice muzikantek již sedmým rokem buduje jednu ze svých hudebních základen. Po České republice a Německu se nyní zdá, že by sestry Katzerovy, které minimálně jako buskerky hrály v mnoha zemích Evropy a jako vokalistky doprovázely Mandrage, Tata Bojs, Luno či Adrian T. Bell, rády zamířily i směrem na britskou scénu.

Za zvukem nové skladby v rytmu populárního r’n’b ve stylu americké zpěvačky H.E.R. nebo Franka Oceana stojí chorvatský zvukař Damjan Blažun, který spolupracoval např. s Giuidi. Postaral se o mix písně. Alan Bleay, zvukař žijící v Londýně, který v minulosti pracoval se jmény jako je KT Tunstall nebo Charli XCX, novinku masteroval.

Damn, I feel your kisses / Even though that they are not real yet

Text písně Can’t Get Rid of It napsala Denisa Alex Katzer. Její sestra Simona vytvořila lyric video, které vás přenese na procházku po pláži při západu slunce.