Obrázek k článku VIDEO: Raego svléká Lucku Vondráčkovou v nejuslintanější písni roku
| Honza Vedral | Foto: Profimedia

VIDEO: Raego svléká Lucku Vondráčkovou v nejuslintanější písni roku

„Tlačím tě k zemi, chci tě anektovat jak Rusko,“ popisuje kladenský rapper jednu ze svých sexuálních fantazií v duetu Mám na tebe chuť, který vlastně duetem není.

Lucka Vondráčková zde totiž funguje jen jako křoví, kroutí se v klipu a zpívá sotva rozpoznatelné backvokály, v nichž občas nejde slovům ani rozumět. Třeba v refrénu spolu ti dva (zřejmě) zpívají mnohoznačné: „Jsi žena a muž.“ No co, taková už je doba.

Je to rozhodně lepší, než momenty, ve kterých je text naopak zřetelný. Skladba, která boduje v trendech na Youtube, je postavena na drum’n’bassovém rytmu a Raego do něj odsekává skutečně jen těžko uvěřitelné žvásty typu: „Smícháme se oba dohromady jako rizoto.“  

A to je ještě ta mírná a v kontextu písně vlastně dobrá varianta. Touha svlékat Lucku Vondráčkovou (nebo snad jinou, blíže nespecifikovanou dívku) žene kladenského hřebce v říji k hotovému textařskému běsu. Zatímco na začátku písně ještě „píše romantický příběh v povlečení“ a představuje si, jak jeho partnerka hlasitě dýchá a kreslí jeho jméno na papír, později chce svou vysněnou „přitlačit k zemi a anektovat jak Rusko“. 

To už vše zdárně spěje k největšímu WTF momentu písně, v němž Raego partnerku informuje: „Zakázaný ovoce chutná nejlíp se šlehačkou, když jsou ruce znavený, tak pomůžu ti se hračkou.“

Což krom toho, jak je to upatlaně explicitní, samozřejmě naprosto nejde vyslovit. Natož Raegovi, který svou technikou opravdu nepatří mezi nejzručnější umělce v oboru.

Ve své horlivosti nejspíš chtěl stvořit letní hit. Což o to, pozornost svým dílem rozhodně vzbudil. Jen mu z toho vyšel spíš kandidát na nejuslintanější píseň roku.