Obrázek k článku VIDEO: Futuristický hit polonahé rapperky Cardi B. Je to opravdu „horký bobek“
| Petra Divoká | Foto: Warner Music

VIDEO: Futuristický hit polonahé rapperky Cardi B. Je to opravdu „horký bobek“

Svou novou píseň Hot Shit natočila nejúspěšnější současná americká rapperka už před třemi lety. Hostují v ní rappeři Kanye West a Lil Durk. Klip dráždí vizuálem i hráče počítačových her.

Navzdory tomu, že do češtiny se dá název písně Hot Shit přeložit poněkud posměšně jako horký bobek, klip Cardi B nabízí futuristickou podívanou s absolutně současným hiphopovým a trapovým zvukem. Samozřejmě nemohou chybět ani sexuálně vyzývavé  kostýmy, které k tvorbě americké rapperky neodmyslitelně patří. Erotické dusno, opěvování vlastní sexuality a sebevědomí jsou totiž v případě Cardi B svébytným vyjádřením feminismu. Svůj pohled ostatně pregnantně ukázala už před dvěma lety ve společné skladbě WAP (tedy Wet Ass Pussy) s rapperkou Megan Thee Stallion.

Je možné, že podobným hitem se stane i novinka Hot Shit? Postarat by se o to mohla účast kontroverzního rappera Kanye Westa, který si dnes nechá říkat pouze Ye. Ale také náhrdelník, který má Cardi B v klipu kolem krku. Právě ten totiž zdvihl emoce mezi hráči šestého dílu úspěšné série 3D akčních her Call of Duty Modern Warfare 2, na který tu Cardi B v podstatě dělá reklamu. 

Belcalis Marlenis Almánzar je v devětadvaceti letech jednou z nejúspěšnějších umělkyň na planetě. Začínala přitom na sociálních sítích Vine a Instagram, ale postupně se svými provokativními texty, klipy i vizuály stala nejen hudební celebritou. Časopis Time ji zařadil do svého výročního žebříčku 100 nejvlivnějších lidí planety a magazín Billboard ji v roce 2020 vyhlásil ženou roku.  

Podle všeho by měl nový singl být předzvěstí nové desky, kterou by rapperka chtěla dát dohromady v co nejbližší budoucnosti.