Obrázek k článku Miley Cyrus odmítla koncertovat: Mám dovolenou, nebudu spát v autobusu
| Michael Švarc | Foto: Sony Music

Miley Cyrus odmítla koncertovat: Mám dovolenou, nebudu spát v autobusu

Fanoušci Miley Cyrus mají důvod ke smutku. Zpěvačka v rozhovoru pro britskou mutaci magazínu Vogue uvedla, že ke svojí aktuální desce Endless Summer Vacation nechystá žádné sólové turné.

Spaní v autobusu a život takříkajíc v luftu jsou Miley Cyrus prý nepříjemné a jak zdůraznila, v tuto chvíli by jí ani jedno neprospělo „Zpívání pro stovky tisíc lidí není něco, co bych milovala,“ řekla zpěvačka, patřící v současnosti k těm nejúspěšnějších, pro British Vogue. Přestože od jejího posledního sólového turné letos uplyne devět let, plány na další koncertní šňůru hudebnice nemá. „Nemůžu. Nejen proto, že to není v mých silách, ale i z důvodu, že po tom netoužím,“ doplnila Cyrus s tím, že ve vystupování před davy postrádá intimitu a propojení.

„Chci žít svůj život pro potěšení ostatních spíše než pro sebe?“ tázala se řečnicky zpěvačka, která v uplynulých letech vystupovala hlavně na festivalech. Před pandemií si zahrála například na Glastonbury či Primaveře.

Hit, kterým Miley Cyrus zbořila za pomocí demoliční koule svět. Na festivalu Glastonbury 2019

Později Cyrus svá slova upřesnila ještě prostřednictvím sociálních sítí, kde napsala, že se se svými fanoušky cítí propojená více než kdy dřív, a vystupování pro věrné posluchače si vždy užívala. „I když se nevidíme každý večer, moji fanoušci jsou hluboce v mém srdci. Snažím se vymýšlet stále nové způsoby, jak můžu zůstat ve spojení s publikem, které miluji, aniž bych musela obětovat své vlastní potřeby,“ uvedla hudebnice.

Doplnila, že ačkoli nemá touhu vyrazit na turné, neznamená to, že by si málo cenila svých fanoušků. „Jenom se nechci chystat v šatnách, což je realita života na cestě. A zkrátka nechci spát v jedoucím autobuse. V tuto chvíli to pro mě není to nejlepší,“ napsala zpěvačka a zdůraznila, že její rozpoložení se může změnit. „Navždy vás miluju, jen jsem teď na nekonečné letní dovolené,“ zakončila Cyrus vzkaz s odkazem na název své nejnovější desky. V květnu z ní vydala další singl - skladbu Jaded.