Obrázek k článku Rage Against The Machine ruší koncert v Praze. Zack de la Rocha má zdravotní potíže
| boi | Foto: Live Nation

Rage Against The Machine ruší koncert v Praze. Zack de la Rocha má zdravotní potíže

Skupina zatím bez náhrady zrušila koncert plánovaný na září společně s celým evropským turné. Fanoušci mají vracet vstupenky v místě nákupu.

O zrušení turné Rage Against The Machine informovali na sociálních sítích. "Kvůli zdravotním potížím bylo Zacku de la Rochovi doporučeno, že se srpnové a zářijové koncerty v Anglii a evropská část turné Rage Against the Machine nemohou uskutečnit. S velkým zklamáním oznamujeme jejich zrušení," uvedla kapela v krátkém prohlášení. 

Skupina v tuto chvíli odehraje jen tři plánované koncerty v newyorské Madison Square Garden, pak se frontman musí vrátit domů a odpočívat. „Létání, cestování a náročný program v Británii a Evropě jsou příliš velkým nebezpečím, aby se plně uzdravil,“ dodala kapela bez dalších podrobností. 

„Omlouváme se všem fanouškům, kteří čekali roky, aby nás viděli a doufáme, že zase brzy budeme běsnit," dodali Rage Against The Machine. 

Zrušení koncertu potvrdila i společnost Live Nation. "Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, ze kterého proběhla platba.Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení. Vrácení vstupného bude zahájeno 18. 8. 2022.," informovala držitele vstupenek na zrušený koncert, který byl řadu měsíců beznadějně vyprodaný.

 

 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.