Obrázek k článku PREMIÉRA: Bramborák místo polibku. Tereza Černochová nazpívala píseň pro ženy jedlíků
| Šárka Hellerová | Foto: Anna Kovačič

PREMIÉRA: Bramborák místo polibku. Tereza Černochová nazpívala píseň pro ženy jedlíků

Ústřední slogan a melodii nového singlu Terezy Černochové posluchač již nedostane z hlavy. Roli první upoutávky na novou desku, jíž zpěvačka chystá na září, plní na výbornou.

Až čerstvou píseň doposlechnete do konce, vítejte v klubu lidí, kteří si už nikdy bramborák neusmaží bez toho, aby si u toho pobrukovali „bramborák, ten bych si teď přál, kéž by mi k tomu na hornu hrál Baborák“. Rozvernou funky skladbu Pánev Černochová složila s Romanem Holým, s kterým se potkává i v kapele Monkey Business, a láká s její pomocí na album Slečna náročná, jež vyjde v září.

„Doufám, že touto písní pobavím všechny ženy, které pro své milované muže stojí u plotny za jakýchkoli okolností a připravují různé laskominy, aby své drahé polovičky zaujaly,“ říká Tereza Černochová, jež si do své nové písně pozvala Barboru Polákovou, jež se podílela na textu. Do téhle odlehčené novinky hostování Polákové skvěle zapadá, i její vlastní tvorba se nese v podobném duchu.

„Píseň i video jsou tak trochu šílené, poťouchlé, trhlé. Doufám, že posluchače a diváky uvolní a udělá dobrou náladu v této nelehké době,“ vzkazuje Černochová, která k písni natočila videoklip ve své milované restauraci. Režíroval ho Zbyněk Raušer a spolu se zpěvačkou v něm hoduje herec Marek Daniel.