Obrázek k článku GLOSA: Wau. Maniak přizval Mikýře k svaté válce s "kretény" sociálních sítí
| Honza Vedral

GLOSA: Wau. Maniak přizval Mikýře k svaté válce s "kretény" sociálních sítí

V novém singlu Úžasná pouť internetem se brněnský rapper opřel do Raega, Adolfeena, Revolty, Bohuše Matuše, ale i Richarda Krajča, Kapitána Dema a řady dalších postav a postaviček tuzemské hudební a internetové scény.

„Věř, běž, dokážeš bejt úplnej kretén,“ rapuje Maniak v songu na striktním beatu DJ Wiche s odzbrojujícím refrénem: „Wau. Vlastně jste mi u prdele. Wau. Stejně běžte do prdele.“ Je to přímočaré, nijak složité, ale úderné a v záplavě sebeoslavného rapu bez názoru osvěžující sdělení. 

Po beefu okolo labelu Biggboss, do které přispěl povedenou fackovačkou Mačkáš mi hada, tu Maniak znovu ukazuje největší přednosti svého rapu. A těmi jsou úderné, vyhrocené texty, které jsou dobře vypointované, nejsou na sílu a nechybí jim vtip a trefné postřehy. Třeba když rapuje: „Jako děcko influencerů bych musel zvracet, nevím jestli chtěli mě a nebo spolupráce.“ 
 
Song, ve kterém hostuje zasloužilý bojovník s internetovou demencí Mikýř, upozorňuje na Maniakovu novou společnou desku s DJ Wichem, která dostala název Černej kůň. A jeho klip je stejně zábavný jako celý song. Takovou porci bezohledné drzosti český rap potřeboval už nějakou chvíli. 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.