Obrázek k článku FOTO: 1,4 milionu pro Ukrajinu. Wohnout, Vypsaná Fixa a další vyprodali Lucernu
| Šárka Hellerová | Foto: Jan Nožička

FOTO: 1,4 milionu pro Ukrajinu. Wohnout, Vypsaná Fixa a další vyprodali Lucernu

Umělci v České republice neustávají v benefičních koncertech na podporu Ukrajiny. Podívejte se na fotografie z vyprodaného Velkého sálu Lucerny. Akce pro Ukrajinu ve velkém pokračují - například kapela Čechomor spolu s Kandráčovci odehraje 10. března online koncert na humanitární podporu ukrajinských obyvatel postižených válkou.

Čechomor nabídl fanouškům možnost vydražit VIP vstupenky a zažít tak koncert přímo ve studiu společně s hudebníky. A to buď v Praze, kde se k Čechomoru připojí Michal Malátný, František Táborský z kapely Chinaski, Voxel a Lenka Dusilová, nebo v Košicích ve studiu s Kandráčovci. Koncert bude streamovaný prostřednictvím Facebooku od 20 hodin.

Mezitím si prohlédněte atmosféru, která zavládla v Lucerně, kde tři a půl hodiny dlouhý koncert z vynesl 1 380 000 korun. Výtěžek akce půjde na nákup zdravotnického materiálu. 9. března zde vystoupili Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Wohnout, Tři Sestry, Anna K, Tonya Graves, Marina Vyskvorkina, Rybičky 48, Eddie Stoilow a mnoho dalších hostů. I tuto akci navštívil ukrajinský velvyslanec Jevhen Perebyjnis.