Obrázek k článku Festival Slavkov Open se přesouvá ze zámeckého parku do brněnské haly
| Lukáš Rešl | Foto: Profimedia (na fotografii skupina Hollywood Vampires)

Festival Slavkov Open se přesouvá ze zámeckého parku do brněnské haly

Již tradiční hudební festival Slavkov Open, který se měl původně odehrát v prostorech Zámecké zahrady ve Slavkově u Brna, musí náhle změnit místo konání. Útočiště mu poskytne brněnská Winning Group Arena. Akce se koná 15. a 16. července.

Důvodem jsou produkční záležitosti, které v tuto chvíli znemožňují organizaci festivalu v zámeckém parku. „Moc se vám všem omlouváme, ale dovolujeme si vám s politováním sdělit, že jsme nuceni festival Slavkov Open 2023 přesunout pro tento rok ze zámeckého parku ve Slavkově u Brna do prostorů Winning Group Areny. Je tomu tak převážně z ekonomických, ekologických a organizačních důvodů, protože v současné době nejsme schopni adekvátně splnit všechny požadavky spojené s logistikou celé akce v prostorách zámeckého areálu. Festival proto přesouváme do prostor brněnského stadionu, ve kterém je dostatek míst na sezení, otevřené ochozy s cateringem a budete i chráněni před nejistým počasím,“ omluvila se v prohlášení pořadatelská společnost Live Nation.

Návštěvníci, kteří mají již zakoupené vstupenky, se nemusí ničeho obávat. Vstupenky na původní místo konání totiž zůstávají nadále v platnosti. Podobně se nemění ani program dvoudenního festivalu, na kterém vystoupí britská rocková legenda Deep Purple nebo americká superskupina Hollywood Vampires, kterou tvoří hvězdy jako Johnny Depp, kytarista skupiny Aerosmith Joe Perry nebo zpěvák Alice Cooper.