Obrázek k článku Headliner (ne)Ponton: Zazáří Kateřina Marie Tichá & Bandjeez a 20 Minutes
| Redakce

Headliner (ne)Ponton: Zazáří Kateřina Marie Tichá & Bandjeez a 20 Minutes

Čtvrtý Headliner (ne)Ponton jsme věnovali talentovaným zpěvačkám. Vystoupí na něm muzikanti, kteří měli k Headlineru vždycky blízko. Jen jeden tu bude už napořád chybět…

Headliner (ne)Ponton #4 se koná v úterý 24. srpna na Střeleckém ostrově. Vstup je jako vždy zdarma. Rovnou si poznamenejte, že hned ve středu 25. srpna naváže Headliner (ne)Ponton #5 s Lukášem Landou a Pianem. 

Kateřina Marie Tichá & Bandjeez

Když se skvěle sehraná, čerstvě ovdovělá kapela spojí s někým, kdo rozumí jejímu flow, má podobný srdeční rytmus a všechno do sebe zaklapne jak má, je to i navzdory hořkým souvislostem čirá radost. Že měla talentovaná Kateřina Tichá k zesnulému Davidovi Stypkovi profesně i lidsky blízko není žádná novinka, takže zase tak moc nepřekvapilo, že se Bandjeez s Kateřinou dohodli na spolupráci. Jaká je? Jak a o kolik vítězí invence a cit nad sentimentem? Je to o prsa nebo na plné čáře? I o tom můžete dumat během jejich setu na čtvrtém Headliner (ne)Pontonu. Nebo ještě lépe - vykašlete se na hledání odpovědí na otázky, na které stejně žádná odpověď není a jen si to přijďte užít. 

20 Minutes

Dvojčata Simonu a Denisu Katzer není třeba představovat. Hrály na pontonu, na našich narozeninách, Headliner je má rád a fandí jim. Přestože jsou nejvíc vidět jako vokalistky trochu známějších kolegů (Tata Bojs, Khoiba, Adrian T. Bell, Mandrage a další), mají za sebou mnoho zkušeností s buskingem po celé Evropě i tři autorská alba. Jejich soulem, country i hip hopem provoněný art-pop je nakažlivě optimistický, což je přesně to, co se jednak perfektně hodí na letní scénu Střeleckého ostrova a zároveň všichni tak trochu v dnešní době potřebujeme. Ženská krása, medové vokály, písničky a úsměv od ucha k uchu. Nejen na dvacet minut. 

20 Minutes poslouchejte na Bandcampu

Dějte nám vědět, že dorazíte 

 

 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.