Obrázek k článku Best of Feedback 2021. Které nové české kapely stojí za to poslouchat?
| Honza Vedral | Foto: Martina Balíková

Best of Feedback 2021. Které nové české kapely stojí za to poslouchat?

Už dva a půl roku pro vás v Headlineru připravujeme rubriku Feedback, která má jednoduchý princip: Zrecenzujeme všechno.

Za dobu její existence jsme psali už o téměř 400 kapelách a umělců, na které by se jinak nejspíš vůbec nedostalo.

A objevili jsme řadu takových, u kterých to jednou recenzí neskončilo. Ve speciálním vydání podcastu Headliner CZ se Honza Vedral a vydavatel Dany Stejskal, který je duchovním otcem rubriky Feedback, vrací k nejzajímavějším objevům letošního ročníku.

Řeč přijde i na spoustu věcí okolo. Jak je to se zvukovou kvalitou nahrávek, jak správně postupovat při zasílání materiálů do redakcí a připravit novinářům podklady. Na naše plány rozšířit Feedback na Pontony i Malostranské Besedy. Ale i na to, proč byl předobrazem rubriky Feedback mimo jiné i David Stypka. 
„Jeden z největších objevů rubriky Feedback je, že z úplně neznámých lidí často vypadnou skvělé věci, které vypadají, že mají statisícové rozpočty. A přitom jsou DIY,“ říká Dany Stejskal. A s takovým optimismem a nadějí, že věci dělat jdou, se s vámi v podcastu Headliner CZ pro letošek loučíme.
Další povídání o hudbě i s hudebníky pro vás budeme chystat zase v novém roce. Už se těšíme na spoustu dalších objevů.
PS: Shoutout pro Tomáše Lišku, Šouflšou, Johni, The May Revolution, Meredith Hunter, Zuzana Kráľová a další skvělé umělce, na které během povídání přišla řeč.
Podcast Headliner CZ můžete poslouchat na Spotify, Apple Podcasts, Anchor.fm a v dalších servisech.