Obrázek k článku VIDEO: Mladý Vartecký se v novém klipu Anny K bije za svou lásku
| Liv Boková | Foto: Brainzone

VIDEO: Mladý Vartecký se v novém klipu Anny K bije za svou lásku

„Láska, ta se nerozpouští, je vzácnější, než sůl,“ zpívá Anna K. v singlu, jehož autorem je její životní partner Tomáš Vartecký, který také píseň spolu s pětinásobným držitelem Grammy Chrisem Lord-Algem produkoval. Jak vypadá její a Tomášovo mladší já v podání herců Kláry Miklasové a Tomáše Krutiny? Objevte v přiloženém videu.

O scénář se postaral Ondřej Brejška. „Klára Miklasová si ostříhala vlasy podle fotek Anny K. z 90. let a Tomášovi jsme nechali udělat dredy ještě ráno před natáčením. Vždy se mi líbí, když v klipu můžeme jakkoli odrazit realitu a pohrát si s ní,“ uvedl v oficiálním prohlášení k práci na videu jeho režisér Ondřej Kudyn.

Točilo se v lomu Homolák. Během akce se prý nešťastnou náhodou utopil přívěsek, který je v klipu k vidění a který kdysi Anny K. dostala od Tomáše Varteckého. Takže pokud mají skalní fanoušci zájem, můžou se ponořit na dno Homoláku a vylovit si ho!

„Singl O Tobě i o mně je inspirovaný naším společným životem, ale také příběhy lidí okolo nás. Není tedy úplně doslovně o nás dvou, ale je prostě o úžasné síle něčeho tak křehkého, co vzniklo před pětadvaceti lety a přežilo všechny překážky a úskalí, které život přináší, a přesto jsme stále spolu a milujeme se, jako kdybychom spolu začali chodit včera,“ řekla Anna K k písni, kterou s úspěchem hraje většina tuzemských rádií. „Je to příběh kohokoliv, kdo se v něm najde. Jak to ale opravdu vše bylo na našem začátku, víme jen my dva a necháme si to jen pro sebe. Tohle prostě berte jako film,“ dodala zpěvačka.

Na produkci singlu nespolupracovali s hudební legendou Chris Lord-Algem poprvé. Jejich prvním společným dílem je předchozí singl Na malou chvíli.

Pokud vás baví číst Headliner, podpořte nás, prosím, na hithit.cz/headliner a kupte si nový tištěný Headliner 100.

Foto: Forrest Král