Obrázek k článku Nečekaná návštěva na pódiu. Fanynka hodila Pink popel své matky
| Šárka Hellerová | Foto: Sony Music

Nečekaná návštěva na pódiu. Fanynka hodila Pink popel své matky

„Počkat, to je vaše máma?“ zeptala se lehce z míry vyvedená zpěvačka poté, co se sehnula, aby zjistila, co přistálo v průhledné tašce jen kousek od jejích nohou.

Během koncertu, který proběhl 25. června v londýnském Hyde Parku, si Pink nejspíš prožila menší šok. Že na pódium přiletí plyšák nebo třeba kus oděvu, je klasika, ale lidské ostatky musí být pro interpreta solidním překvapením.

Americká zpěvačka se ho dočkala během skladby Just Like A Pill z dvacet jedna let starého alba Missundaztood. Tu na chvíli přerušila, když zkoumala, s čím má tu čest. Když na to přišla, přesunula balíček ke straně pódia. Prohlásila, že si není jistá, jaký z toho má pocit, a pokračovala ve vystoupení.

Ve dvacáté vteřině se Pink sklání a prohlíží si, co jí přistálo u nohou

Uživatelka Twitteru Amy Wright-Foster píše, že její přátelé stáli během koncertu poblíž ženy, která tašku s popelem na pódium hodila. Údajně svou zesnulou matku nyní bere na různá místa, protože byla dlouho před smrtí těžce nemocná a nemohla se dostat z domu. Jiné komentáře reagující na tento incident doporučují, aby si lidé víc uvědomovali určité hranice.

Pink, která letos vydala album Trustfall, se v dalších dnech se svým turné Summer Carnival 2023 přiblíží České republice. Před přesunem do Ameriky ji čekají koncerty v Německu a Polsku.